Lemse


Hakkımızda


Lemse Computer, 2005 yılında kuruldu, müşteri memnuniyetine verilen önemle müşteri ilişkilerinde gösterilen hassasiyetiyle farklılaşmayı hedef edindik. Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız. Bilişim dünyasında müşteri odaklı ve çözüm üreten bir kuruluş olmayı ve teknolojiyi etkin bir biçimde kullanarak müşterilerimize katma değer sağlamayı amaçlıyoruz. Farklı sektörlerden olan müşterilerimizi, alternatif yazılımlarla otomasyona geçişlerini sağlayarak onlara destek veriyoruz.

Kuruluşumazdan bu yana geçirdiğimiz kısa süre içerisinde portföyümüze katdığımız kurumsal ve bireysel müşterilerle, Türkiyenin piyasa şartlarına uygun olarak beklentilerinize karşılık bulabileceğiniz firma olmayı başardık. Müşterilerimizin sorunsuz, hızlı, kaliteli ve güvenli bilişim teknolojileri desteği bulabilmeleri için çözümler üretmeye devam ediyoruz. Yapdığımız işlerin yeni müşterilere tavsiye olarak geri dönüşünü gördükçe işimize daha çok bağlanıyoruz.

Firmamız bünyesinde oluşturduğumuz bakım - destek grupları ile İstanbul içerisinde ve özellikle Beşiktaş ilçesinde bir çok bölgeye hızlı erişim sağlamaktadır. Eğitim - destek elemanlarımız telefon ve internet üzeinden, hızlı çözüm sunmaktadır. Satış ve teklif departmanımız, müşterilerimize alternafif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için hizmet vermektedirler.

Eğer bilgisayar hizmetlerinde, sorun yaşamaya devam ediyorsanız, daha önce yaşadıklarınızın hepsini bir yana bırakın, Çağrı Merkezimiz: 212 352 06 39 numaralı telefondan bizlere ulaşın, sizi yerinizde ziyaret edelim, neler yapabileceğimizi konuşalım..

Artık teknoloji sizi mutsuz etmesin, hayatınızı ve işinizi kolaylaştırsın...